مقالات

قاب تسمه تایم شیشه ایی|خرید قاب تسمه تایم شفاف

خرید قاب تسمه تایم شیشه ایی پارلاپارت

خرید قاب تسمه تایم شیشه ایی

تسمه تایم یکی از قطعات خودرو است که در صورت پارگی می‌تواند هزینه‌های بسیاری به همراه داشته باشد. به همین دلیل هم سرکشی به این قطعه و اطمینان از سلامت آن می‌تواند از وقوع پارگی تسمه تایم و آسیب‌ها و عوارض بعد از آن پیشگیری کند. از آنجایی که تسمه تایم در یک قاب و جعبه مخصوص قرار می‌گیرد برای سرکشی به این قطعه نیاز است که قاب رویی باز شود.

شاید همین مسئله باز کردن قاب تسمه تایم به صورت مرتب برای بسیاری از رانندگان کار آسانی نباشد و به دلایل مختلف از جمله سختی، تنبلی و… این کار را انجام نداده و در نهایت در صورت پارگی تسمه تایم با خسارات جدی روبه رو شوند. قاب شفاف یا قاب شیشه‌ای تسمه تایم بهترین راه حل برای رفع این مشکل محسوب می‌شود.

شرکت شجاع پارت نمایندگی فروش انواع قاب تسمه تایم شیشه ایی برای انواع مدل های خودرو می باشد. شما می توانید قاب های تسمه تایم شیشه ایی و شفاف خودرو خود را از ما بخواهید.

 

خرید قاب تسمه تایم شیشه ایی برای انواع خودرو ها از فروشگاه شجاع پارت

 

 

قاب شیشه‌ای تسمه تایم چیست؟

اگر اهل فن باشید و یا با نزدیک از قطعات خودرو آشنایی داشته باشید می‌دانید که تسمه تایم در یک قاب و جعبه مخصوص قرار می‌گیرد و برای مشاهده ظاهری این قطعه نیاز است که قاب روی آن برداشته شود. از آنجایی که تسمه تایم یک قطعه مصرفی و استهلاکی است و به مرور زمان دچار فرسایش شده و احتمال پارگی و آسیب آن وجود دارد، برای پیشگیری از خسارات ناشی از پارگی تسمه تایم، توصیه شده است که این قطعه به صورت منظم مورد بازدید ظاهری قرار گیرد.

 

کاربرد قاب تسمه تایم شیشه ایی

برای راحتی رانندگان و امکان بازدید ظاهر تسمه تایم بدون نیاز به برداشتن قاب، قاب‌های شیشه‌ای یا شفاف طراحی شده اند. وجود این قاب شیشه‌ای تسمه تایم کمک می‌کند تا تنها با باز کردن درب موتور خودرو، بتوان تسمه تایم را از زیر قاب شیشه‌ای دیده و از سلامت آن اطمینان حاصل کرد. تعویض به موقع تسمه تایم می‌تواند از بسیاری حوادث پرهزینه پیشگیری کرده و کاهش هزینه‌های ناشی از تعمیرات را به همراه داشته باشد.

 

ارسال انواع قاب تسمه تایم شیشه ایی با قیمت عمده به سراسر ایران

 

ویژگی قاب تسمه تایم شیشه‌ای، معایب و مزایا

قاب تسمه تایم شیشه‌ای از استحکام و دوام مناسب برای محافظت از تسمه تایم برخوردار است، بنابراین نگرانی بابت شکستگی، ترک خوردگی و… در این مدل قاب‌ها وجود نخواهد داشت. ضمن این که این قاب را می‌توان به جای قاب فابریک تسمه تایم در انواع مدل‌های خودرو مورد استفاده قرار داد.
قاب شیشه‌ای تسمه تایم به گونه‌ای طراحی شده است که در عین شفاف بودن بسیار مقاوم است و برای مشاهده تسمه تایم دیگر نیازی به برداشتن قاب نیست و می‌توان تنها با باز کردن درب موتور عملکرد تسمه تایم، ظاهر و سلامت آن را مورد بازدید قرار داد.
اگرچه مزایای بسیاری برای این مدل قاب شیشه‌ای تسمه تایم وجود دارد شاید بتوان تنها عیب آن را کثیف یا لکه شدن آن در صورت وجود چربی و آلودگی دانست. البته این معضل چندان جدی نیست و می‌توان این آلودگی‌های سطحی را به راحتی پاک کرد. برای افزایش طول عمر قاب شیشه‌ای و کاربرد صحیح باید قبل از نصب ابتدا دست‌های خود را با آب و صابون بشویید تا هیچ گونه آلودگی و چربی روی دست‌ها باقی نماند، این کار از لک و آلوده شدن قاب پیشگیری می‌کند.
همچنین باید از تماس مواد شیمیایی مثل بنزین با این محصول خودداری کرد، ضمن این باید مواظب باشید که با ایجاد فشار اضافی در زمان نصب باعث شکستگی و ترک خوردن قاب نشوید. از ایجاد سوراخ یا برش روی محصول نیز خودداری کنید.

 

بهترین برند قاب شیشه‌ای تسمه تایم

یکی از مهمترین موارد در انتخاب و خرید قاب شیشه‌ای تسمه تایم توجه به کیفیت و کارایی محصول است. در حال حاضر برندهای بسیاری در بازار اقدام به تولید این محصول کرده اند. قاب تسمه تایم شیشه‌ای پارلا پارت یکی از با کیفیت‌ترین محصولات در این زمینه است که می‌توانید با اطمینان از کیفیت تولید و اعتبار برند اقدام به خرید آن نمایید.
قاب تسمه تایم شیشه‌ای یا شفاف پارلاپارت از بهترین مواد اولیه و با استفاده از تکنولوژی پیشرفته ساخته شده است. کیفیت این محصول در مقایسه با مدل‌های مشابه موجود در بازار بسیار بالا بوده و از طول عمر و استقامت بالاتری برخوردار است. همچنین از نظر قیمت نیز این محصول دارای قیمت رقابتی و بسیار مناسب است. برای مشاهده قطعات بیشتر و کسب اطلاعات می‌توانید از طریق سایتشجاع پارت با کارشناسان این مجموعه در تماس باشید.

 

برای مشاهده و خرید قاب تسمه تایم شیشه ایی کلیک کنید

قاب تسمه تایم شفاف | خرید قاب تسمه تایم شیشه ایی

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *