درباره ما

فروشگاه شجاع از سال ۱۳۳۸ فعالیت خود را در حوزه قطعات یدکی خودرو شروع کرد. همزمان با رشد و توسعه فناوری در دنیای دیجیتال، گروه «شجاع پارت» در سال ۱۳۹۹ با هدف ارائه خدمات مطمئن و ارزان، ­در حوزه تأمین لوازم یدکی آغاز به کار کرد. این گروه که توسط جمعی از متخصصان مهندسی مکانیک، تأمین کنندگان باتجربه بازار داخلی و خارجی و خبرگان دنیای دیجیتال تشکیل شده، سال ها از نزدیک با مسائل این حوزه دست و پنجه نرم کرده و شاهد دغدغه ها و مشکلات مردم در تأمین لوازم یدکی به عنوان یکی از اساسی‌ترین نیازهای هر خودرو بوده است. شفاف نبودن قیمت‌ها، نبود راهکارهای بنیادین در تشخیص اصالت کالا، کمبود دانش و جزئیات فنی در خصوص هر قطعه از جمله این مسائل و مشکلات هستند.

امروزه با توجه به کاهش زمان فراغت و وجود دغدغه‌های اساسی در زندگی روزمره افراد، ارزش افزوده ارائه خدمات دیجیتال در بستر وب بر کسی پوشیده نیست. لذا در «شجاع پارت» به ‌عنوان متخصصان باتجربه حوزه کاری خود گرد هم آمدیم تا به بهترین شکل ممکن دغدغه‌های موجود را کاهش داده و فصل جدیدی را در ارائه خدمات آنلاین در حوزه خودرو رقم بزنیم.

در «شجاع پارت» با تأمین قطعات و لوازم یدکی از نمایندگان رسمی و بالادستی بازار، قطعات یدکی با قیمتی ارزان‌تر در اختیار مصرف کننده قرار می‌گیرد. شفافیت فرآیند خرید، قابل ردیابی بودن سفارش، امکان پرداخت در محل، ارسال سریع و سایر خدمات ما باعث شده تا خدمات مدنظر سریع‌تر و با اطمینان بیشتری نسبت به بازار سنتی در اختیار مشتری نهایی قرار گیرد.

ارائه اطلاعات تخصصی در خصوص خودروها و قطعات مختلف به تفکیک برندهای داخلی و خارجی، از جمله خدماتی است که باعث می‌شود ضمن افزایش دانش فنی در تمام سطوح جامعه، شما خریدهای خود را با اطمینان بالاتر انجام دهید.

هرچند در «شجاع پارت» کوشیده ایم بهترین‌ها را به آسان ترین و شفاف‌ترین شکل ممکن ارائه دهیم ولی همواره منتظر شنیدن پیشنهادات شما کاربران عزیز جهت ارتقا و بهبود ارائه خدمات در بخش‌های مختلف هستیم.

تاریخچه فروشگاه شجاع

در سال ۱۳۳۸، حاج شجاع و حاج افتخار دو برادری که در خیابان چراغ برق هم زندگی می کردند، فروشگاهی را افتتاح کردند بنام فروشگاه (افتخار، شجاع) واقع در امیرکبیر. فعالیت آن ها در همان ابتدا در حوزه قطعات بود اما قطعات استوک. این دو برادر با گذشت زمان و کسب تجربه از سال ۱۳۴۸ بر این شدند تا قطعات یدکی خودرو های جیپ آمریکا را به صورت عمده و تخصصی از کشور آمریکا وارد کنند. با واردات گسترده و پخش عمده تمامی قطعات خودرو های جیپ، فروشگاه افتخار و شجاع به دستآورد های بزرگتری دست یافت.

اولین و بزرگترین شرکت پخش قطعات جیپ آمریکایی که با سبد کالایی بی نظیر در ایران فعالیت می کرد. تعداد محصولات شرکت شجاع به بیش از۳۰۰۰ تنوع کالایی می رسد که به طور عمده در ایران پخش می شد.
در آن زمان شرکت شجاع برای پخش محصولات خود در کل کشور بالغ بر ۸۰ الی ۹۰ نمایندگی فروش رسمی داشت! رفته رفته به سال های اخیر که نزدیک شدیم جیپ، آهو، شهباز و … از رده خارج شدند! فروشگاه شجاع هم همزمان با اتفاقات روز با دوست و یار قدیمی کمپانی جیپ خداحافظی کرد و امروز فروشگاه شجاع فروشنده قطعات یدکی کمپانی های ایران خودرو و سایپا می باشد.

درباره ما

فروشگاه شجاع از سال ۱۳۳۸ تا به امروز در خیابان چراغ برق (امیرکبیر امروز) یعنی ۶۰ سال در حوزه قطعات یدکی خودرو فعالیت می کند. این نسل سوم از حاج شجاع است که پا به عرضه فروش و خدمات و مشاوره آنلاین گذاشته است.
هدف ما، راحتی خرید کردن شماست.
فروشگاه شجاع آماده است تا به مصرف کنندگان و همکارانی که در حوزه قطعات یدکی فعالیت می کنند به صورت خرده و عمده قطعات مورد نظرشان را عرضه کند.

‫2.3/5 ‏‫(3 نظر)‬